Pokojová rostlina Ficus Pumila White Sunny

Ficus Pumila White Sunny pochází z Asie. Jedná se o kultivovanou odrůdu Fikusu plazivého s bílým panašováním na listech. Bílé zbarvení dodává rostlině svěží a elegantní vzhled, který oživí každý interiér. Ficus Pumila White Sunny spadá mezi nenáročné pokojové rostliny.  Dlouhé výhonky s kulatými listy můžete nechat pnout okolo opory nebo volně převisle růst. Záleží zcela na vás, jak si vyhrajete s touto plazivou pokojovou rostlinou. 

Varianta:
Dostupnost Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Můžeme doručit do:
6.10.2023 6.10.2023 6.10.2023 Zvolte variantu
Kód: 146/PLA 146/TER 146/KER Zvolte variantu
99 Kč 149 Kč 109 Kč od 99 Kč
Pokojová rostlina Ficus Pumila White Sunny

Péče

Stupeň náročnosti 

Ficus Pumila White Sunny spadá mezi náročné pokojovky

Světlo  

Pro zdravý růst dopřejte Ficusu dostatek rozptýleného světla. Stejně jako u ostatních pokojovek, i zde se vyvarujte přímému kontaktu se slunečními paprsky

Umístění a teplota

Vzhledem k rychlému růstu dopřejte rostlině dostatek prostoru. Ideální umístění je na severní a východní straně. Adekvátní teplota se pohybuje v rozmezí 18-28 °C, neměla by klesnout pod 15 °C. Tento druh spadá mezi jedovaté rostliny. Umístěte proto rostlinu mimo dosah dětí a domácích mazlíčků. 

Zalévání

Zalévejte pravidelně odstátou vodou pokojové teploty. Frekvenci zalévání určujte dle suchosti substrátu.  

Informace o přepravě

Pokojové rostliny patří mezi citlivé zboží, které podléhá rychlé zkáze. Balíme je s maximální péčí, aby nedošlo k poškození během přepravy. K přepravě tohoto sortimentu doporučujeme využít dopravce PPL. V prospěch rostliny je potřeba zboží od doručení převzít nejpozději do 2 dnů! 

Každá rostlina je jedinečná. Prosím, berte v potaz případné drobné odchylky vzhledu oproti produktové fotografii.

balení-květin_Kreslicí-plátno-1