Pokojová rostlina Syngonium Batik baby

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
2.6.2023
159 Kč
Pokojová rostlina Syngonium Batik baby

Syngonium Batik Baby pochází z tropických oblastí Střední a Jižní Ameriky. Jedná se o drobný druh popínavých rostlin, který není až tak známý. Syngonium Batik baby je specifická svým batikovaným zbarvením. Listy ve tvaru šípů prolínají různé zelené tóny. Tato nenáročná pokojovka je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají krásnou, ale zároveň snadno udržovatelnou rostlinu.

Péče:

Stupeň náročnosti

Syngonium spadá mezi nenáročné pokojovky. Péči o ní zvládne i naprostý začátečník. 

Světlo

Pro zdravý růst dopřejte Syngoniumu dostatek rozptýleného světla. Zvládne se přizpůsobit i tmavším     podmínkám. Stejně jako u ostatních pokojovek, i zde se vyvarujte přímému kontaktu se sluncem. 

Umístění a teplota

Optimální umístění je na západní a východní straně. Ideální teplota se pohybuje v rozmezí 20–28°C. V zimním období zvládne i chladnější teploty ovšem neměly by klesnout pod 15 °C. Listy Sigoniumu jsou jedovaté, proto ji umisťujte mimo dosah dětí a mazlíčků. 

Zalévání

Zaléváme pravidelně odstátou vodou pokojové teploty. Frekvenci zalévání určujeme dle suchosti substrátu. Pro prospěch rostliny ji můžete občas postříkat rozprašovačem. 

Informace o přepravě

Pokojové rostliny patří mezi citlivé zboží, které podléhá rychlé zkáze. Balíme je s maximální péčí, aby nedošlo k poškození během přepravy.

Každá rostlina je jedinečná. Prosím, berte v potaz případné drobné odchylky vzhledu oproti produktové fotografii.