Syngonium Milk Confetti

Syngonium Milk Confetti pochází z tropických oblastí Mexika a Brazílie. Vzhledem k její rychlé adaptaci a nenáročnosti se jí velmi daří i v našich podmínkách. Tato exotická pokojovka je charakteristická svými různobarevnými listy, které se vybarvují v průběhu let.

Průměr květináče 12 cm

Varianta:
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
3.6.2024
Kód: 112/PLA
249 Kč
Syngonium Milk Confetti

Jak se o mě starat?

Návod, jak se starat o rostlinu si můžete stáhnout zde

Stupeň náročnosti

Syngonium Milk Confetti spadá mezi nenáročné pokojovky. Péči o ní zvládne i naprostý začátečník. 

Světlo

Pro zdravý růst dopřejte tomuto druhu dostatek rozptýleného světla. Zvládne se přizpůsobit i horším světelným podmínkám. Stejně jako u ostatních pokojovek, i zde se vyvarujte přímému kontaktu se slunečními paprsky, aby nedošlo k popálení listů. 

Umístění a teplota

Optimální umístění je na západní a východní straně. Ideální teplota se pohybuje v rozmezí 20-28 °C. V zimním období zvládne i chladnější teploty, ale neměly by klesnout pod 15 °C. Syngonium spadá mezi jedovaté rostliny, proto ji umístěte mimo dosah dětí a mazlíčků. 

Zalévání

Zalévejte pravidelně odstátou vodou pokojové teploty. Frekvenci zalévání určujte dle suchosti substrátu. Pro prospěch rostliny ji můžete občas postříkat vodou.  

Informace o přepravě

Pokojové rostliny patří mezi citlivé zboží, které podléhá rychlé zkáze. Balíme je s maximální péčí, aby nedošlo k poškození během přepravy.

Každá rostlina je jedinečná. Prosím, berte v potaz případné drobné odchylky vzhledu oproti produktové fotografii.

balení-květin_Kreslicí-plátno-1